Nasz adres:


Dokumenty do pobrania


Promocja Q - Connect w Happy Office!


Szanowni Klienci.

Opierając się na zdobytym doświadczeniu w wyborze najlepszej jakości produktów, stworzyliśmy katalog artykułów biurowych Happy Connect, w którym mamy przyjemność zaprezentowania Państwu produktów marki Q-Connect. Nasz katalog to lista wyselekcjonowanych produktów spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości, ochrony środowiska, wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem i do składania zamówień.
  OCEŃ PROMOCJĘ:

ZŁA DOBRA
1 2 3 4 5Rewolucja biurowa!Nowy TREND w HAPPY OFFICE!Fotele i krzesła

CEP - Take a break!‪Armia CZYSTOŚCI!
Promocja Q - Connect w Happy Office!Materiały eksploatacyjne szwajcarskiej firmy Peach
Kompatybilny w 200% - w 100% do Twojej drukarki, w 100% do Twojego budżetu.
O firmie    Regulamin    Polityka prywatności    Nowości    Promocje    Kariera    Kontakt
© Copyright 2018 HappyOffice
Sklep internetowy: e-Media Consulting

* Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT, chyba że zaznaczono inaczej.

* Zamieszczone na stronach sklepu ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

* Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wštpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z działem obsługi klienta firmy Happy Office!

* Z naszej strony dokładamy należytych starań, aby informacje dotyczące ofert były jak najbardziej rzetelne i możliwie kompletne.