Nasz adres:


Dokumenty do pobrania


Happy Office! zajmuje się zaopatrywaniem firm w artykuły biurowe od 2005 roku. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić im najwyższą jakość obsługi oraz sprostać ich wysokim wymaganiom. Uznanie ze strony naszych klientów sprawiło, że staliśmy się liderem wśród biuroserwisów. Coraz większa ilość nowych klientów obdarza nas zaufaniem, co stanowi dla nas jeszcze większą motywację do obsługi na wyjątkowym poziomie. 

Nieustannie rozbudowujemy naszą platformę zakupową www.happyoffice.pl, dostosowując ją do indywidualnych wymagań firm przez nas obsługiwanych. 

Opierając się na zdobytym doświadczeniu w wyborze najlepszej jakości produktów, stworzyliśmy katalog artykułów biurowych Happy Connect, w którym mamy przyjemność zaprezentować Państwu produkty marki Q-Connect. Nasz katalog to lista wyselekcjonowanych produktów spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości, ochrony środowiska, wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem i do składania zamówień na www.happyoffice.pl

Serwis: 
Dopasowany do rzeczywistych potrzeb Klienta. 
Stale go udoskonalany. 
Szybka i bezbłędna realizacja zamówień. 

Ludzie: 
Odpowiedni ludzie, wszechstronnie przeszkoleni. 
Profesjonalna obsługa służy radą i pomocą. 
Przyjazna struktura organizacyjna sprawia, że wszystkie sprawy związane ze współpracą z Klientem, są rozwiązywane natychmiastowo. 

Z nami będziesz Happy!


Rewolucja biurowa!Nowy TREND w HAPPY OFFICE!Fotele i krzesła

CEP - Take a break!‪Armia CZYSTOŚCI!
Promocja Q - Connect w Happy Office!Materiały eksploatacyjne szwajcarskiej firmy Peach
Kompatybilny w 200% - w 100% do Twojej drukarki, w 100% do Twojego budżetu.
O firmie    Regulamin    Polityka prywatności    Nowości    Promocje    Kariera    Kontakt
© Copyright 2018 HappyOffice
Sklep internetowy: e-Media Consulting

* Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT, chyba że zaznaczono inaczej.

* Zamieszczone na stronach sklepu ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

* Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wštpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z działem obsługi klienta firmy Happy Office!

* Z naszej strony dokładamy należytych starań, aby informacje dotyczące ofert były jak najbardziej rzetelne i możliwie kompletne.